Jesteśmy na Facebooku facebook

Kawę serwuje logo_fonte

Nasi Mistrzowie

Podczas próby pobicia rekordu kawę serwować będą bariści mistrzowie Polski:Agnieszka Rojewska

Agnieszka RojewskaNa co dzień zaparza finezyjne kawki w Brisman Kawowym Barze w Poznaniu. W kawie najbardziej lubi latte art i w tym się ?specjalizuje? co nie oznacza, że małej czarnej kawy nie umie zrobić.

Wielokrotna uczestniczka ogólnopolskich zawodów baristów, wielokrotna finalistka MPB i MPLA. Zwyciężczyni Ogólnopolskich Zawodów Baristów podczas III Festiwalu Kawy, Herbaty i Czekolady w Łodzi w 2013r.Sławomir Saran

Sławomir SaranMistrz Polski Barista 2008, head barista Ministerstwa Kawy, wcześniej długie lata pracował w Coffeeheaven, gdzie szkolił personel. Zaliczył 3 miesięczny epizod w jednej z najbardziej znanych kawiarni-palarni w Europie - The Barn w Berlinie. Posiada znaczny udział w tworzeniu kultury kawowej w Polsce.Osiągnięcia:

Mistrz Polski Barista 2008
3x finalista MPB (2007, 2008, 2012)
3x sędzia MPB (2009, 2010, 2011)
Vice Mistrz Polski Brewers Cup 2013
Sędzia główny oraz organizator Mistrzostw Polski Aeropress 2012, 2013Michał Pluta

Michał PlutaBarista i menager kawiarni. Kawa pochłonęła go pod koniec 2007 roku i od początku dążył do jak najwyższego poziomu. Uwielbia kawę czarną, jednak jego największą pasją zdobienie kaw mlecznych technikami Latte Art.

Osiągnięcia:

Vicemistrz Polski Latte Art 2013
Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski Baristów ? Latte Art 2009-2012
Czołowe miejsca w Ogólnopolskich konkursach i zawodach Latte ArtMichał Sowiński

Michał SowińskiHead Barista Zona Libre w Szczecinie. Szkoleniowiec w Qualia Caffe. Mocno zaangażowany w edukację kawową na terenie zachodniopomorskiego. Jego przygoda z kawą zaczęła się w 2008 roku. Uczestnik kilku ogólnopolskich zawodów i organizator Szczecińskich Mistrzostw Latte Art.


Damian Durda

Damian DurdaTo główny barista i trener baristów w firmie Uno Espresso oraz barista w firmie Barista On Time. Od paru lat mocno związany ze sceną kawową w Polsce. Widać go na wielu eventach, pokazach, warsztatach, szkoleniach i targach branżowych, zdobywając wiedzę i coraz większe doświadczenie w kraju i zagranicą.

Uczestniczył między innymi w Nordic Barista Cup 2012 w Kopenhadze oraz w Oslo 2013. Był również wolontariuszem i uczestnikiem World Coffee Event w w Nicei w 2013 roku.

Jest wielokrotnym uczestnikiem zawodów baristów: Mistrzostwa Polski Barista, Aeropress, Cup Tasting i Brewers Cup. Organizator Toruńskiego Festiwalu Kawy 2012 oraz zwycięzca Ogólnopolskich Zawodów Latte Art 2013 w Łodzi.

Designed by
LBC Studio