Jesteśmy na Facebooku facebook

Kawę serwuje logo_fonte

Atrakcje

Każdy kto przyjdzie na próbę Bicia Rekordu Guinnessa przy wejściu na teren próby otrzyma bilet dwuczęściowy uprawniający do odebrania kawy i pierniczka. Jedną część biletu oddaje przy stoisku z kawą i dostaje kawkę i pierniczka. Druga część pozostaje w rączce. Po wypiciu kawki zjedzeniu pierniczka kierujemy się do bramki wyjściowej (w pobliżu stoiska Opla obok sceny) na szczycie której umieszczony jest czujnik działający na temperaturę i zliczający każdego wychodzącego. Liczba uczestników będzie się pojawiała na bieżąco na telebimie. Drugą część biletu uczestniczy w losowaniu nagród ufundowanych przez sponsorów. Także nie zgubcie go! Do zobaczenia!W tajniki picia kawy i jedzenia piernika wprowadzą nas:

Mała Czarna - Agnieszka Korzeniewska i Stary Toruński Piernik - Jacek Beszczyński

Odwiedzi nas też Pan Michał Zaleski - Prezydent Miasta Torunia. To dzięki jego uprzejmości spotykamy się na Toruńskiej Starówce.Odwiedzą nas też Katarzynki!

I wcale nie będziemy ich zjadać jak przystało na zjadaczy pierników. Dziewczyny z MMKS Katarzynki razem z nami promować będą rodzicielstwo zastępcze i wspólnie z nami spróbują pobić rekord!
Dzięki uprzejmości Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu dla najmłodszych i oczywiście dla ich rodziców wystąpi zespół Baby Jagi. Natomiast dzieci uczęszczające do świetlicy ?Dzieciom Starówki? prowadzonej przez Fundację Pomocy Samotnym Matkom przygotowały dla nas bajkę oraz występ taneczny. Na scenie zaszaleje sześć par ze Studia Tanecznego Fantom. Będzie też ZUMBA dla wszystkich oraz konkurs na najgłośniejsze siorbanie kawy.


Oczywiście jest jeszcze cała moc innych atrakcji, których nie będziemy teraz zdradzać...Gra Miejska

Gra polega na odebraniu na stoisku firmy Audioapp krzyżówki, do której należy wpisać odpowiedzi na pytania, które uzyskacie w czterech punktach miasta:

? Hanzacafe,
? Muzeum Piernika,
? MDK
? EMPIK School

Wpisując odpowiedzi do krzyżówki, stworzycie hasło, które będzie uprawniać do bezpłatnego wypożyczenia audiobooka na stoisku Audioapp. Zapraszamy do zabawy!Photo Studio
Konkurs kubkowo-biletowy

Na terenie bicia rekordu stworzymy małe studio fotograficzne zorganizowane przez Photo Studio WM. Każdy kto zrobi sobie zdjęcie dzierżąc w ręku kubek kawy i pierniczek weźmie udział w losowaniu nagród - kawowych oczywiście - ufundowanych przez firmę Fonte. Raźno więc maszerujmy do Photo Studio WM. Róbmy sobie pamiątkowe zdjęcia i pozwalajmy sierotce wylosować nasze kupony. Otrzymacie niezapomnianą pamiątkę jeżeli tylko pozwolicie nam przesłać ją do Was. (Niezbędne jest podanie adresu e-mail, wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku oraz wyrażenie zgody na przesłanie zdjęcia).

Designed by
LBC Studio